KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
REMZİ DEMİRCİ ANAOKULU ve ÖĞRETMENEVİ ZİYARETLERİ
![REMZİ DEMİRCİ ANAOKULU ve ÖĞRETMENEVİ ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2020_07/03161450_inCollage_20200703_161218153.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürümüz, ilgili İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ile birlikte yeni yapılan ve önümüzdeki eğitim - öğretim yılında faaliyete geçecek olan Remzi Demirci Anaokulu ve yapım çalışmaları devam etmekte olan Bozkır Öğretmenevi'ni yerinde ziyaret ve denetlemelerde bulundular.
Çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.