ÖĞRENCİLERİMİZE PISA SINAVI ÖNCESİ MOTİVASYON YEMEĞİ
![ÖĞRENCİLERİMİZE PISA SINAVI ÖNCESİ MOTİVASYON YEMEĞİ](/meb_iys_dosyalar/2018_04/12093948_5ec487ae-d4f8-4284-a3ee-6f57647f4391.jpg)
İlçemiz Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi PISA ( Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı ) sınavına girecek öğrencilerimize moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacı ile Belediye Başkanı, Jandarma Bölük Komutanı, İlçe Müftüsü, İlçe Meniyet Amiri ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilinin katılımı ile BİMDER´in sponsorluğunda moral ve motivasyon yemeği verilerek çeşitli hediyeler sunulmuştur. Bu yemek ve buluşm ile öğrencilerin 16 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan sınavda gaygılarının en aza indirilmesi amaçlanmıştır.