KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ EĞİTİM ÇALIŞMALARINA ZİYARET ve DEZENFEKTAN DAĞITIMI
![MESLEKİ EĞİTİM ÇALIŞMALARINA ZİYARET ve DEZENFEKTAN DAĞITIMI](/meb_iys_dosyalar/2020_08/26142812_inCollage_20200826_142637971_resized_20200826_022727631.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu, Bozkır Anadolu Lisesi ve Atatürk Ortaokulu'nu mesleki eğitim çalışmaları sırasında ziyaret etti. Öğretmen ve idarecilerimizle yeni eğitim - öğretim yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunup maske, siperlik ve dezenfektan dağıtımı yapıldı.