KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KONYA MAKTEK FUARINA KATILIM
![KONYA MAKTEK FUARINA KATILIM](/meb_iys_dosyalar/2023_10/17164750_WhatsApp_Image_2023-10-17_at_16.36.45.jpg)
Öğrencilerimizde özgüven ve sorumluluk duygularını geliştirmek, öğrencilerimizi şiddet ve zararlı alışkanlıklardan korumak, öğrencilerimize yeni ilgi alanları ve beceriler kazandırmak amacıyla "Konya Ticaret Odası - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde MAKTEK Konya - Takım Tezgahları, Metal&Sac İşleme Makineleri, Tutucular, Kesici Takımlar, Kalite Kontrol ve Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri" fuarına Serüstad MTAL öğrencilerimiz katılmıştır.