KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLKÖĞRETİM HAFTASI SEBEBİ İLE OKULLARIMIZA ZİYARET
![İLKÖĞRETİM HAFTASI SEBEBİ İLE OKULLARIMIZA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12142259_WhatsApp_Image_2022-09-12_at_14.20.28.jpg)
İlköğretim Haftası sebebi ile İlçe Kaymakamımız Ahmet Berkay DENİZ, Belediye Başkanımız Saadettin SAYGI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Pınar BULUZ; Deviş Mustafa Öztunç İlkokulu, Remzi Demirci Anaokulu ve Bozkır Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet ettiler, miniklerimize hediyeler dağıttılar.