KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZ PERSONELLERİNE YANGIN EĞİTİMİ KURSU
![İLÇEMİZ PERSONELLERİNE YANGIN EĞİTİMİ KURSU](/meb_iys_dosyalar/2019_03/15083120_20.51.27_1.jpg)
İlçemiz okullarının acil durum ekiplerinde görevli idareci, öğretmen ve personele yönelik 14-21 Mart 2019 tarihlerinde Bozkır Halk Eğitimi Merkezinde yangın eğitimi kursu yapıldı. Kurs İl İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Sivil Savunma Uzmanı Mehmet GÜZEL tarafından verildi. Bu eğitim ile personelimizin " Yangın Eğitimi" konusunda bilinçlenmesi amaçlanmıştır.