KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ÖZEL SPORCULARDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

İLÇEMİZ ÖZEL SPORCULARDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

31 ilçenin katılımı ile Konya´da düzenlenen 2018-2019  Okul Sporları Müsabakalarında ilçemizi Serüstad MTAL, Merkez Cumhuriyet Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitleri MTAL okullarının özel eğitim ve kaynaştırma öğrencileri temsil etmiştir. 13 öğrencimiz ile katıldığımız yarışmalarda öğrencilerimiz 5 il birinciliği, 2 il ikinciliği, 2 il üçüncülüğü elde etmiştir.

Dereceye giren öğrencilerimiz ve öğretmenleri ilçe milli eğitim müdürümüzü ziyaret ederek, kendi yaptıkları kitap ayracını hediye ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KOÇ öğrencilerimizi tebrik edip, Samsun’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi. 

Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen Beden Eğitimi öğretmenleri Denizhan EKEN, Mustafa GENÇ, Özel Eğitim Öğretmenleri Harun Murat KÜPÇÜ, Nur Su KÜPÇÜ, Şadi ŞAŞMAZ, Ayşe Güner TAŞÇI, Neslihan CANDAN, Muhammed ÜNLÜ öğretmenlerimize, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekilimiz Erdoğan ERDAL´a ve İlçe Kaymakamımız Sayın Oltan BAYRAKTAR´a teşekkür ederiz.

 

08-03-201908-03-2019

 

 

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.