KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN ÜÇPINAR ORTAOKULU ZİYARETİ
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN ÜÇPINAR ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_03/11091330_inCollage_20200311_090759560.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ Üçpınar Ortaokulu ziyareti sırasında "8/A sınıfının T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersine misafir oldu. Dediler ki konu "İzmir İktisat Kongresi", 1923 de konulmuş Milli Ekonomi hedefi, işte şimdi tam buradayız; Misak i Milli de edilmiş Milli yeminin kararları 17 Şubat 1923 de İzmir de Milli Ekonomi karaları ve gelinen tarih itibariyle Milli Savunma kuşanmıştır dedik. Başarılarınız daim olsun çocuklar." dedi.
![11-03-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_03/k_11091520_FB_IMG_1583906832717.jpg)
![11-03-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_03/k_11091517_FB_IMG_1583906828922.jpg)
![11-03-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_03/k_11091522_FB_IMG_1583906835126.jpg)