KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

30-07-2020

 

 

 

Kültürümüzde ve inancımızda önemli bir yere sahip olan bayramların mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlıkların unutulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı ve insanların muhabbetle kaynaştığı müstesna günlerdir.

Tüm dünyayı etkisi alan ve dünya sağlık örgütü tarafından 'pandemi' olarak ilan edilen koronavirüs (Covid-19)  tedbirleri çerçevesinde  bu yıl Kurban Bayramını sosyal mesafe kurallarına göre idrak ediyor olacağız.

Bu bayram, gönüllerimizin manevi huzur ile dolduran Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken sevdiklerimizden uzakta olmanın burukluğunu yaşıyor olsak da devlet-millet kaynaşması içerisinde, bu zor günleri geride bırakacağımıza inancımız tamdır. Bizler millet olarak her türlü zorluğun üstesinden gelmiş, birlik beraberliğimizle şanlı tarihimizde nice zaferler kazanmış bir milletiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'nın ilçemize, ülkemize, tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm mesai arkadaşlarımın ve aile bireylerinin, şehit aileleri ve gazilerimizin,bayramlarını yürekten kutluyorum..

Hayırlı bayramlar.

Ramazan Özgür TUNÇ 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.