KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN "İLKÖĞRETİM HAFTASI" MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN

Sevgili öğrencilerim;

2020-2021 eğitim öğretim yılı uzaktan eğitimle başladı. Öğrencilerimiz, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından uzakta kaldılar. Ancak aynı zamanda uzaktan eğitimlere katılarak derslerine devam ediyorlar. Bizler Milli Eğitim camiası olarak tüm gayretimizle sizlerin güvenli bir şekilde yüz yüze eğitime başlaması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Değerli Meslektaşlarım;

Hepimizin aklında aynı soru nasıl daha faydalı olabiliriz, bu zor süreci nasıl daha kolay atlatabiliriz. Anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerimiz okula adım atıyorlar. İlk adımlarında onlara destek olmak onlara güzel bir dünyanın kapılarını aralamak görevimiz. Okul yöneticisi arkadaşlarımızla baş başa verip hazırlıklarınızı tamamladınız. Öğrencilerimizle, velilerimizle; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak sürece en büyük desteği verecek olanlar sizlersiniz. Fedakarlıklarınız ve emekleriniz için yürekten teşekkür ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Siz de çok yoruldunuz biliyorum. Belirsizliğin içinde bir yol arıyorsunuz. Öğrencilerimiz için kaygılısınız ancak biz okullarımızı çocuklarımız için hazır hale getirdik. Siz de maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bize destek verin. Uzaktan eğitimlerde gösterdiğiniz çaba takdire şayan. Hep birlikte bu süreci atlatacağımıza inancım tam.

Bu duygu ve düşüncelerle 2020-2021 eğitim öğretim yılımızın hayırlı olmasını diliyorum.

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.