KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN ARA TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN ARA TATİL MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler ve Kıymetli Meslektaşlarım...

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Covid-19 nedeniyle kademeli ve seyreltilmiş olarak açtığımız okullarımızda  okul müdürlerimizin titiz çalışmaları ve öğretmenlerimizin alan rehberliği yaparak , öğrencilerimizin tedbirlere uymaları ve velilerimizin desteği ile eğitim öğretim faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde sürdürme gayreti içinde olduk.   Öğretmenlerimizin online mesleki çalışmalar ile devam edeceği ; öğrencilerimizin, dinlenme ve öğrenme fırsatı bulacağı ara tatilini 16-20 Kasım tarihleri arasında yapacağız.

Ülkemizde ve ilçemizdeki vaka sayılarındaki artıştan dolayı öğretmen, veli ve öğrencilerimizin ara tatilde de tedbirlere aynı titizlikte uymalarını bekliyoruz. Mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayalım, seyahat etmeyelim. Kalabalık ortamlara girmeyelim.Maske, mesafe ve hijyen kuralına mutlaka uyalım.

Öğrencilerimiz ve velilerimiz için verimli ve sağlıklı bir ara tatil olmasını temenni ediyor; öğretmenlerimize, mesleki gelişim faaliyetlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.

 

Ramazan Özgür TUNÇ  

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.