KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ'un 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem Başı Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ'un 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönem Başı Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2020_02/03134956_inCollage_20200203_134614745.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönemine ve güne Bozkır Anadolu Lisesinde İstiklal Marşı töreni ile başladı ve Zengibar Anadolu Lisesi ziyareti ile devam etti. Başarılı bir dönem temennisinde bulundu.