KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI

15. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI

Ülkemizde mesleki ve teknik eğitimin niteliğinin artırılması, toplumda bu alanda farkındalık oluşturulması, eğitimleri süresince edindikleri bilgiyi beceriye dönüştürebilen, ürün geliştirebilen, bilimsel düşünebilen, girişimci ve rekabetçi bireyler yetiştirilmesi, endüstriyel ve teknolojik gelişmelerin tanıtılması, sergilenmesi ve deneyimlerin paylaşılması amacıyla 08-11 Mart 2023 tarihleri arasında Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü rehberliğinde, Bursa Valiliği (İl Milli Eğitim Müdürlüğü) koordinesinde 15. Uluslararası MEB Robot Yarışması gerçekleştirilecektir. 

Bursa Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksinde; ortaokul ve dengi okullar ile ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine yönelik yarışmanın Uygulama Kılavuzu, İş Kalemleri ve Kategori Kılavuzlarına ait dokümanlar Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün http://robot.meb.gov.tr internet adresinde yayınlanmıştır. 

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.