KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TAKVİM DIŞI USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI (Görsel Sanatlar Öğretmeni, Özel Eğitim Öğretmeni ve Müzik Öğretmeni)
![TAKVİM DIŞI USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI (Görsel Sanatlar Öğretmeni, Özel Eğitim Öğretmeni ve Müzik Öğretmeni)](/www/images/mansetresim.png)
Öncelikli MEB Personeli olmak üzere Görsel Sanatlar ve Müzik öğretmeni ile Okuma Yazma Kurslarında görev alması için Özel Eğitim Öğretmeni ihtiyacı bulunmakta olup, foet kurs alanlarından kurslarını seçerek https://e-yaygin.meb.gov.tr/ adresinden başvuru yapabilirler.