KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(MEVKA) MALİ DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA

2020 Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) Mali Destek Programları kapsamında Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına yaptığımız destek başvurusu "KALİTELİ EĞİTİM NİTEKLİ ELEMAN" projemiz kabul edilmiştir. Proje kapsamında Serüsrad MTAL okulumuza ileri teknoloji ile iş gücü yetiştirilmesine imkan sağlayacak (Kaynak Simülatörü) hibeyi almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İlçemiz Mesleki Eğitime hayırlı olsun.
(MEVKA) MALİ DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA

 

2020 İmalat Sanayinde Nitelikli İnsan Kaynağının Yetiştirilmesi İçin Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programımız kapsamında Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Mevlana Kalkınma Ajansı'na başvuru yapmış olduğumuz "Kaliteli Eğitim, Nitelikli Eleman" başlıklı projemiz başarı ile sonuçlanmıştır.

Proje kapsamında ilçemizde yer alan Serüstad Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Kaynak Simülatörlü Eğitim Laboratuvarı kurulacaktır. Kurulacak olan bu laboratuvarda Metal Teknolojisi alanındaki öğrencilerimize Kaynak Simülatörü ile eğitim verilecektir.

Projemiz ile öncelikli olarak kurumumuzda verilen mesleki eğitim kalitesinin artırılarak okulumuzda yetiştirilen öğrencilerin, bölgemiz imalat sanayiinin ihtiyacı doğrultusunda nitelikli eleman olarak yetiştirilmesini hedeflemekteyiz. Hazırladığımız proje vasıtasıyla okulumuzda oluşturacağımız ortam ilgi çekecek, mesleki eğitime yönelimi arttıracak, imalat sanayinin ihtiyaç duyduğu vasıflı insanı yetiştirecektir.

29-01-2021

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.