KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, milli birlik ve beraberlik ile yardımlaşma duygularının gönlümüzde yer ettiği, rahmet ve bereket ayı olan mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayram tam olarak sevdiklerimizle beraber olamasakta kalbi ve gönlü duygularla hareket ederek bayramı kutlayacağız.

Bayram süresince,ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de siz değerli Bozkırlı hemşerilerimizin, bayramını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için ilgili kurumlarca gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Bu bağlamda Koronavirüs (COVİD-19) ile mücadele çerçevesinde alınan tedbirlere uygun hareket edilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bünyemizdeki tüm eğitim çalışanlarının ve  tüm hemşerilerimin, Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.

              R. Özgür Tunç

Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürü

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.