KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CERRAHİ VE SİPERLİK MASKELER KOLLUK KUVVETLERİMİZ VE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE DAĞITILDI
![CERRAHİ VE SİPERLİK MASKELER KOLLUK KUVVETLERİMİZ VE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE DAĞITILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_04/20144513_93426648_3157716757622394_7549808514953117696_o.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ, 7/24 hizmet veren kolluk kuvvetlerimizi ziyaret etti. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzün ürettikleri Cerrahi Maske ile Söğüt İlkokulu Öğretmenlerimizin ürettikleri Siperlik Maskeleri dağıtıldı. Ardından İlçe Sağlık Müdürlüğümüze de siperliklerimizi teslim edildi.