KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor...
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor...](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13093808_DSC05279.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan Özgür TUNÇ ve Şube Müdürümüz Dursun BUDAK Soğucak Mustafa Yamaner İlkokulu-Ortaokulu ve Üçpınar Ortaokulunu ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde görüp değerlendirmelerde bulundu. İdareci ve öğretmenlerimizin sorunlarını dinledi. Tüm sınıfların ziyareti ile öğrencilerle renkli anlar yaşandı.