KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2019 AĞUSTOS 20000 SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMASI KAPSAMINDA ATANAN ÖĞRETMENLERDEN İSTENEN EVRAKLAR

2019 AĞUSTOS 20000 SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK ATAMASI KAPSAMINDA ATANAN ÖĞRETMENLERDEN İSTENEN EVRAKLAR  

1.  Lisans diploması veya mezuniyet geçici belgesinin aslı veya onaylı örneği.

2.  Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans, Pedagojik Formasyon Programı/Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifikası, İlköğretim Sınıf Öğretmenliği ya da İngilizce Öğretmenliği Sertifikası programlarından birini tamamladığına ilişkin belge veya bu belgenin onaylı örneği.

3.  Yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanların, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen yüksek öğreniminin ve pedagojik formasyon belgesinin yurt içindeki yükseköğretim kurumlarına veya programlarına denklik belgesi.

4.  Son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (6 adet).

5.  Pedagojik Formasyon Belgesi, 

6.  Mal bildirim formu 1 adet (FORM İÇİN TIKLAYINIZ).

7.  Elektronik başvuru formunun İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü onaylı örneği.

8.  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 1 adet.

9.  Sağlık durumu yönünden öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu (resim bulunması zorunludur).

10.  Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu: 2 adet, biyometrik fotoğraflı ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır (FORM İÇİN TIKLAYINIZ).

11. İstenilen bu belgelerle birlikte ataması yapılan aday sözleşmeli öğretmen atanmış olduğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne öncelikle elden veya iadeli taahhütlü posta ile istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim edeceklerdir. (Not: Posta ile gönderilen belgelerdeki geçime veya kayıp olma durumlarından kişinin kendisi sorumludur.) İstenilen belgelerin elden teslim edilmesi Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu iş ve işlemlerinin bir an önce başlatılması konusunda önem arz etmektedir.

12. Ataması yapılan aday sözleşmeli öğretmenlerin yukarıda belirtilen belgeleri 23 Ağustos 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar atanmış oldukları İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine teslim etmeleri gerekmektedir.

                                                                   BOZKIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

                                                                                     ÖĞRETMEN ATAMA         

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.