KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL SERVİS ARAÇLARININ DENETİMİ YAPILDI
![OKUL SERVİS ARAÇLARININ DENETİMİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_05/16085644_WhatsApp_Image_2019-05-16_at_08.49.28_2.jpg)
2018-2019 Eğitim öğretim yılı okul servis araçlarının 2. dönem denetimleri, İlçe Jandarma ve Emniyet Amirliği Trafik ekipleri ile işbirliği yapılarak 16/05/2019 Perşembe günü gerçekleştirildi. Denetimlerde servis şöförlerinin hiç bir eksiklerinin olmadığı görüldü. Trafik ekipleri tarafından şöförlere uymaları gereken kurallar hatırlatıldı.