KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Eylül Gaziler Günü Kutlamarı
![19 Eylül Gaziler Günü Kutlamarı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/19144930_IMG_5485.jpg)
19 Eylül Gaziler Günü kutlamaları ilçemizde Hükümet Konağı önünde çelek koyma töreni ile gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KOÇ;
" 15 Temmuz darbe girişiminde olduğu gibi yıllardır bu güzel vatanımıza saldıran düşmanlarımız karşısında canları pahasına vatanımızı savunan şehitlerimizi anıyor, gazilerimizin de 19 Eylül Gaziler gününü tebrik ediyorum." dedi.