KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı
![19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2017_09/19134700_DSCF4282.jpg)
19 Eylül Gaziler Günü kutlamaları ilçemizde Hükümet Konağı önünde çelek koyma töreni ile gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KOÇ;
" 15 Temmuz darbe girişiminde olduğu gibi yıllardır bu güzel vatanımıza saldıran düşmanlarımız karşısında canları pahasına vatanımızı savunan şehitlerimizi anıyor, gazilerimizin de 19 Eylül Gaziler gününü tebrik ediyorum." dedi.