ÇANAKKALE YOLUNDA!
![ÇANAKKALE YOLUNDA!](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_10143205_7.jpg)
101. YILINDA 101 NEFERLE ÇANAKKALE YOLUNDA projesi kapsamında ÇANAKKALE gezisinin 2.si düzenlenmiştir.
2014-2015 Eğitim öğretim yılında başlatılan 100. YILINDA 100 NEFERLE ÇANAKKALE YOLUNDA projesi bu yıl da sürdürülerek, ilçemiz öğrencileri ÇANAKKALE’ ye götürülmüştür. Proje ile öğrencilerimize ÇANAKKALE ZAFERİ yerinde anlatılarak, öğrenciler tarafından o zamanki yaşanan olayların daha iyi anlaşılması amaçlanmıştır.
Projede emeği geçen idarecilerimize, öğretmenlerimize ve iki yıldır projemizin maddi giderlerini karşılayan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim GÜN’e teşekkür ederiz.