KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA DERVİŞ MUSTAFA ÖZTUNÇ İLKOKULUNUN CUMHURİYET SERGİSİ VE AĞAÇ DİKİM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA DERVİŞ MUSTAFA ÖZTUNÇ İLKOKULUNUN CUMHURİYET SERGİSİ VE AĞAÇ DİKİM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/01153109_WhatsApp_Image_2023-11-01_at_15.28.52.jpg)
Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Cumhuriyet sergisi ve "Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Fidan Dikimi" etkinlikleri gerçekleştirilmiştir.
Emeği geçenlere teşekkür ederiz