KONYA BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRE VE ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SLOGAN YARIŞMASINDA ÜÇÜNCÜLÜK

ÇEVRE VE ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SLOGAN YARIŞMASINDA ÜÇÜNCÜLÜK

Orman Genel Müdürlüğü 180. yıl dönümü münasebetiyle, Konya Orman Bölge Müdürlüğünce "Orman Sevgisi ve Ormanın Önemi" konulu liseler arası slogan yarışması düzenlemiştir. Yarışmaya katılan öğrencilerimizden 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Büşra AVCU "BİR SAATLİK EĞLENCE İÇİN BİR ASRI YAKMA" sloganıyla bölge üçüncüsü olmuştur. 

Okul Müdürü Abdullah KOÇAK yarışma sürecini " Yarışma duyurusunu öğrencilerimize duyurduk, bazı öğrencileri beyin fırtınasına aldık, bunun sonucunda kırka yakın slogan oluştu, daha sonra bunları öğrencilerimizle eleyerek 10'a indirdik, içerisinde en çok slogan bulan 2 öğrencinin de olduğu öğretmenler jürisi oluşturduk. Yarışmaya iki öğrencinin 4 sloganını gönderdik. 15.05.2019 tarihinde Konya İl Orman Genel Müdürlüğü'nden arandık, slogan yarışmasında 3. Olduğumuzu gram altını kendilerinin vermek istediklerini ancak iş yoğunluğundan gelemeyeceklerini bildirerek, Bozkır Orman Şefliğinden gelerek öğrencimize ödülünü takdim ettiler." diyerek anlatmaktadır. 

Bu anlamlı başarısından dolayı öğrencimizi tebrik eder, öğrencimizin başarısında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 

 

17-05-201917-05-201917-05-201917-05-2019

Demirasaf Mahallesi Demirasaf Cad. No 53 BOZKIR KONYA - 0 332 426 16 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.