KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CENNETİN ANAHTARI NAMAZLA DİRİLİŞ
![CENNETİN ANAHTARI NAMAZLA DİRİLİŞ](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_23085653_img_0896.jpg)
Bozkır Belediyesi, Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bimder´in katkılarıyla İlahiyatçı, Yazar Ahmet BULUT İlçemizde Saat 10:00´da Sarıoğlan İmam Hatip Ortaokulunda; Saat 14:00´de Lise Öğrencilerine ; Saat 20:00´de Ailelere ; "Cennetin Anahtarı Namazla Diriliş" konulu konferans düzenledi.
Konferans sonunda ilçemizde yapılan kitap okuma yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.