KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BU YIL 23 NİSAN'DA KOLTUĞA OTURAN ÖĞRENCİ ARİFE ÖZCANOĞLU OLDU
![BU YIL 23 NİSAN'DA KOLTUĞA OTURAN ÖĞRENCİ ARİFE ÖZCANOĞLU OLDU](/meb_iys_dosyalar/2022_04/21161429_WhatsApp_Image_2022-04-21_at_16.14.31.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebi ile geleneksel hale gelen etkinlikte bu yıl ilçe milli eğitim müdürü koltuğuna oturan öğrencimiz 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Lisesi 5/A öğrencilerinden Arife Özcanoğlu oldu. Mutluluğu gözlerinden okunan öğrencimiz ile renkli anlar yaşandı. Öğrencimiz, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Selim Dursun'un kendisine hediyelerinin takdimi sonrasında okuluna uğurlandı.