KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BOZKIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARALIK AYI YÖGEP FAALİYETLERİ
![BOZKIR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARALIK AYI YÖGEP FAALİYETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2019_01/07085712_yogep_3.jpg)
İlçemiz bünyesinde din öğretimi genel müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren 4 okulumuzun temsilcileri ilçe müftümüz sayın seyit böğeti ziyaret ettiler, ilçe müftülüğü ile işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar konusunda müzakerelerde bulundular. Sarıoğlan İHO´da uygulanan "hafızlık projesi"nin diğer okullarımızda da uygulanabilirliği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.