ARALIK AYI "YÖGEP" TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![ARALIK AYI](/meb_iys_dosyalar/2019_12/09155013_IMG_20191209_140851.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan YÖGEP (Yönetici gelişim programı ) kapsaminda Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulunda görev yapan eğitim lideri okul yöneticilerimiz ile Aralık ayı YÖGEP toplantısı gerçekleştirildi. Aralık ayının konusu olarak " Bir eğitimci olarak sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (sav) in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metotları ile yönetim anlayışı ve uygulamalarından örnekler " hakkında Din Öğretiminden sorumlu şube müdürümüz Dursun BUDAK tarafından bilgi verildi.