KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN'DA KOLTUKLAR ÇOCUKLARA EMANET
![23 NİSAN'DA KOLTUKLAR ÇOCUKLARA EMANET](/meb_iys_dosyalar/2022_04/22103451_WhatsApp_Image_2022-04-22_at_10.33.02.jpg)
23 Nisan ile özdeşleşen çocuklarımıza koltuk devri kurumumuzda da gerçekleşti. Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu 1/B sınıfı öğrencimiz Hilal Çopkır müdürlüğünde yapacaklarını anlatırken renkli anlar yaşandı. İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Pınar Buluz tarafından hediyelerinin verilmesi sonrası ziyaretleri son buldu.
Çocuk müdürmüz Hilal Çopkır ile röportaj :)