KONYA
BOZKIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene başı Rehberlik Hizmetleri Toplantısı
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene başı Rehberlik Hizmetleri Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_09/24135224_WhatsApp_Image_2021-09-24_at_13.51.09.jpg)
İlçemiz okullarında görev yapan Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenler ve Seydişehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Hizmetleri Bölümü psikolojik danışmanları ile toplantı yapıldı. Toplantıda okullarımızda en sık karşılaşılan problemler ve çözüm yolları üzerinde kararlar alınmıştır.